Úvod > O škole > Aktuality > Velikonoční Laťka 2024

Velikonoční Laťka 2024

Velikonoční laťka

Tradiční akcí před velikonočními prázdninami je soutěž ve skoku vysokém „Velikonoční laťka“.

Žáci 2. stupně tuto atletickou disciplínu pilně trénovali několik týdnů před soutěží a ti nejodvážnější dnes změřili své síly před diváky.

V kategorii dívek 6. a 7. tříd zvítězila Stela Smělíková, na 2. místě se umístily Šenková Karolína a Kolářová Lucie a 3. místo obsadila Brechtová Kateřina. Všechny s výkonem 115cm avšak s rozdílným počtem pokusů.

V kategorii chlapců 6. a 7. tříd zvítězil Štěpán Jaroš výkonem 145cm, na 2. místě se umístil Nicolas Valter a 3. místo obsadil David Vodička.

V kategorii dívek 8. a 9. tříd zvítězila Zuzana Kýrová výkonem 135cm, na 2. místě se umístila Jana Šimečková a 3. místo obsadila Kateřina Haňková

V kategorii chlapců 8. a 9. tříd zvítězil Lukáš Hanych výkonem 150cm, na 2. místě se umístil Petr Ďurčan a 3. místo obsadil Adam Hanych

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem účastníkům soutěže a taky divákům za fajn atmosféru.

Kabinet tělocviku