POZOR - změna tradičních termínů !!!

Vážení rodiče, milí předškoláci!

Už se těšíte, že půjdete za rok do školy? Vybírá už váš budoucí prvňáček, jakou by chtěl aktovku? Nebo se vám zdá ještě příliš brzy na to myslet? Neumíte si ani představit, že by vaše dítě dokázalo sedět ve škole a poslouchat paní učitelku?
Přijďte si školní radosti a starosti vyzkoušet nanečisto! Každou druhou středu odpoledne bude v naší škole probíhat akce:

"HRA NA ŠKOLU"

Děti si vyzkouší, jaké to je sedět v lavici, dávat pozor, plnit zadané úkoly, soustředit se celou vyučovací hodinu. Nemusíte mít obavy, že by vaše dítě ještě některé úkoly nezvládlo. Všechny potřebné předškolní dovednosti procvičují s paní učitelkou v mateřské školce.

Hra na školu je zpočátku určena pro všechny předškoláky, ale po zápisu dětí do prvních tříd se jí budou moci účastnit jen děti, které budou na naši školu zapsány.

Začínáme ve středu 21. února 2018 v 15:30 hodin,

tentokrát "Papučovým karnevalem",

který se bude konat v tělocvičně školy (vstup hlavním vchodem).

Další informace a termíny najdete také na webových stránkách naší školy: www.zsnsvor.cz

Další termíny "Hry na školu": 28.2., 7.3., 14.3., 21.3., 28.3., 4.4., 11.4., 18.4., 25.4.2018

(případná změna termínu bude včas oznámena ve školách a na webových stránkách)

Na vás i vaše děti se těší vedení a učitelé