Student Cup je sportovně – vzdělávací projekt na podporu technických oborů určený žákům 7. až 9. tříd základních škol. Těm pomáhá při výběru budoucího povolání i při hledání profesní dráhy. V rámci projektu se zajímavou a zábavnou formou představují jednotlivé technické profese.

Letošního 3. ročníku se účastnili také žáci našich 8. tříd. Na SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno si užili den plný zábavy, soutěží a her a někteří navázali na úspěchy našich žáků v loňském roce. Míša Kühnová zvítězila v testu všeobecných vědomostí a Tomáš Patočka byl nejlepší v disciplíně „nejlepší pracovník stavební správy“.

Naši žáci byli úspěšní na SŠ informatiky Čichnova v soutěži Student Cup SŽDC 2015. Bogdan Savchyn - vítěz dílčí soutěže Wipeout a celkový vítěz soutěže Filip Blaha.