Bronzová jízda našich páťaček: Z krajského finále ve vybíjené vezeme 3. místo!
Naše dívky z 5. třídy opět dokázaly, že patří k absolutní špičce. Poté, co suverénně ovládly okrskové i okresní kolo, vyrazily reprezentovat naši školu na krajské finále Jihomoravského kraje. V obrovské konkurenci nejlepších týmů z celého regionu vybojovaly fantastické 3. místo!
Napětí do poslední sekundy
Cesta za medailí nebyla vůbec jednoduchá. Turnaj provázela neuvěřitelná atmosféra a každý zápas byl přehlídkou postřehu, rychlosti a týmového ducha. Naše holky do každého hodu dávaly maximum a jejich bojovnost brala dech.
Zápasy o medailové pozice byly vyrovnané až do úplného konce. O vítězství často rozhodovaly i ty nejmenší detaily a poslední sekundy herního času. I když nás od finále dělil jen kousek, dívky zachovaly chladnou hlavu a v rozhodujícím souboji o bronz ukázaly, že drží při sobě jako jeden tým.
Týmový úspěch
Třetí místo v celém kraji je obrovský úspěch, na který mohou být holky náležitě hrdé. Domů si nepřivezly jen pohár a medaile, ale hlavně zážitky a potvrzení, že tvrdý trénink a vzájemná podpora přinášejí ovoce.
Našim reprezentantkám moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Jste hvězdy!