Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Olympiáda žabovřeských škol 2024

Olympiáda žabovřeských škol 2024Olympiáda žabovřeských škol

Olympiáda žabovřeských škol

s velkým potěšením vám přinášíme zprávu o úspěšné Olympiádě žabovřeských škol, které se zúčastnily tři školy – ZŠ náměstí Svornosti, ZŠ Sirotkova a ZŠ Jana Babáka. Sportovní klání začalo v úterý 28. května atletickými disciplínami, kdy si děti mladší i starší mohly vyzkoušet atmosféru velkých závodů na atletickém stadionu Pod Palackého vrchem.

Za krásného počasí a za bouřlivého fandění kamarádů i učitelů bojovali účastníci o medaile ve sprintu, hodu, skoku dalekém, běhu na 400 a 800 metrů a štafetě. Soutěže pokračovaly ve čtvrtek 30. května na naší škole ZŠ náměstí Svornosti, kde náš školní bazén poskytl zázemí plaveckým soutěžím a na školním hřišti proběhly turnaje ve fotbale a vybíjené.

Při závěrečném vyhlášení vítězů bylo rozdáno mnoho medailí, pohárů a cen. Hlavní však bylo, že jsme viděli spoustu úsměvů a spokojených tváří.

Těšíme se na další olympiádu příští rok a doufáme, že se opět sejdeme ve stejně přátelském a soutěživém duchu.


Návštěvnost stránek

436842