Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sportovní den 2024

Sportovní den 2024Sportovní den

 

Dne 21. června 2024 se celý první stupeň naší základní školy zúčastnil sportovního dne, který se konal na školním hřišti a v atriu naší školy. Pro všechny žáky byly připravené různé sportovní disciplíny, do kterých se s nadšením zapojili.

 

Žáci soutěžili odhodlaně a s plným nasazením, což se projevilo na skvělých sportovních výsledcích, které předčily veškerá očekávání. Krásný slunný den si užili nejen žáci, ale i učitelé, kteří se rovněž zapojili do atmosféry plné radosti a sportovního ducha.

 

Organizaci a přípravu tohoto dne zajišťovali žáci 9. a 8. tříd, kteří se postarali o veškeré detaily, aby vše proběhlo hladce. Velké poděkování patří právě jim, protože bez jejich úsilí a nadšení by nebylo možné takto úspěšnou akci uspořádat.


Návštěvnost stránek

442094