Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stužkování deváťáků 2024

Stužkování deváťáků 2024Stužkování je jedním z nezapomenutelných okamžiků ve školním životě každého z vás. Je to slavnostní událost, která symbolicky uzavírá dlouhé období studia a otevírá dveře do nové kapitoly vašeho života. V tento den se stáváte absolventy a my, učitelé, jsme měli tu čest a radost být svědky vašeho vzrůstajícího poznání, úsilí a příkladného chování.

 

Devět let uběhlo jako voda a z malých prvňáčků vyrostli gentlemani a krásné slečny. V tento významný den, 27. června 2024, jste se slavnostně rozloučili se svou domovskou základní školou a s úctou a pýchou jsme se na vás dívali.

Chceme poděkovat za vaši  účast ve školních aktivitách a projektech. Díky vám jsme společně mohli uspořádat různé akce, školní výlety a sportovní turnaje. Vaše přítomnost a zapojení v těchto událostech dělá naši školu živou a příjemnou.

 

Rádi bychom také poděkovali Základní umělecké škole Orchidea za jejich nádherná vystoupení, která obohatila naši slavnost. Občerstvení připravené naší školní jídelnou bylo vynikající a všichni si na něm pochutnali. Děkujeme také za všechny drobné aktivity, které přispěly k příjemné atmosféře tohoto dne.

 

Přejeme vám mnoho úspěchů v další životní etapě. Ať vás provází nadšení pro učení, otevřenost novým zkušenostem a pevné přátelské vazby, které jste zde navázali. Buďte hrdí na to, čeho jste dosáhli, a pokračujte ve své cestě s odvahou a sebevědomím.

 

 

 

 


Návštěvnost stránek

442094