Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Superstar školních družin

Superstar školních družinŠkolní družina ZŠ nám. Svornosti se i letos zapojila do pěvecké soutěže školních družin SUPERSTAR. Ze školního kola jsme vybrali zástupce jednotlivých kategorií do obvodního kola, které se konalo 22.2. a 1.3. na ZŠ Heyrovského. Naši školu reprezentovali: Jan Pytluk a Andrea Podobová za kategorii 1. a 2. tříd a Dominik Hala a Sára Lounková v kategorii 3. a 4. tříd.


Všem se jejich vystoupení velmi podařilo. Nejúspěšnější byl Jan Pytluk z 2.B, který svoji kategorii vyhrál a postoupil do městského kola, které se uskutečnilo dne 8. 3. 2023 na ZŠ Antonínská. I v tomto kole byl velmi úspěšný a ve velké konkurenci dětí ze všech školních družin v Brně se umístil na krásném 2.místě.  

I ostatní naši soutěžící byli velmi šikovní a v obvodním kole na ZŠ Heyrovského se umístili takto:                             

  v kategorii 1. a 2. třídy: Jan Pytluk – 1. místo a Andrea Podobová – 3. místo                       

  v kategorii 3. a 4. třídy: Dominik Hala – 2. místo a Sára Lounková – 4. místo 


Moc gratulujeme a těšíme se, že se nám příští ročník vydaří tak úspěšně jako ten letošní.

                                   Pavla Gryčová a Edita Staňková - vychovatelky ŠD, ZŠ nám. Svornosti

 

Návštěvnost stránek

442103