Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výsledky 2. kola 2022 IT SLOT - 1. místo vyhrál Daniel Kupec z 9. A

Výsledky 2. kola 2022 IT SLOT - 1. místo vyhrál Daniel Kupec z 9. AVýsledky 2. kola 2022 IT SLOT

Včera naše škola zaznamenala velký úspěch v Praze na celorepublikové informatické soutěži IT slot.

Statistiky a průběh:

Prvního kola, se zúčastnilo celkem 8284 žáků ze 187 škol z celé České republiky. Prvních 50 soutěžících postoupilo do finále, které se uskutečnilo 14. prosince 2022 v Praze v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky. 

Pořadí postupujících určoval počet správných odpovědí a při stejném počtu odpovědí rozhodoval čas, za který byly otázky zodpovězeny..

Ze všech soutěžících z celé republiky byl Daniel Kupec z 9.A na 12.místě, tzn. že postoupil do celorepublikového kola. 

Jedeme do Prahy:

A jak to dopadlo? Pod vedením p. učitelky Zemanové se jelo do Prahy. Výsledky jsou takové, že Dan získal 23 bodů a test měl splněný za necelých 12 minut. A právě rychlost rozhodovala. Umístil se totiž na prvním místě, z celkem padesáti postupujících účastníků z celé republiky. Tím pádem má otevřené dveře při úspěšném splnění přijímacích zkoušek. Nejen Danovi ale i všem účastníkům moc gratulujeme!

 


Návštěvnost stránek

432638