Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > „Výstava exotického ptactva, morčat a dalších chovaných zvířat“

„Výstava exotického ptactva, morčat a dalších chovaných zvířat“Výstava exotického ptactva, morčat a dalších chovaných zvířat“, která se bude konat od pátku 11. listopadu do neděle 20. listopadu 2022, denně od 9.00 do 16.00 hodin ve sklenících Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, Kotlářská 2 v Brně.

 

Ke zhlédnutí zde bude několik druhů papoušků a dalších krásně barevných tropických ptáků. Vystavena budou morčata a další chovaná zvířata jako strašilky, pavouci, žáby, chameleoni a další. Některá zvířata budou i k zakoupení, nebo k domluvě o následném zakoupení. Na výstavě budou přítomni zkušení chovatelé, kteří rádi poradí s chovem domácích mazlíčků.

 

Součástí výstavy jsou obrázky s tématikou kaktusů a sukulentů, které namalovali a nakreslili žáci ZUŠ Jaroslava Kvapila v Brně. Tato výstava zde bude od 11. listopadu do 11. prosince.

 

Aktuální informace jsou publikovány na

www.sci.muni.cz/bot_zahr

www.facebook.com/botanickazahradabrno

 

Fotografie z minulých výstav naleznete na https://www.sci.muni.cz/bot_zahr/index.php/2-uncategorised/95-vystava-ptactva-fototgalerie


Návštěvnost stránek

432996