Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zájezd do Velké Británie - přetlak přihlášených dětí

Zájezd do Velké Británie - přetlak přihlášených dětíVážení rodiče a přihlášení žáci,

 na zájezd do Velké Británie se vás přihlásilo rekordní množství. Jsme za to velmi rádi a moc nás těší, že o takovéto akce máte zájem. Počítali jsme s naplněným menším autobusem (40 žáků), po vyjednávání s cestovní kanceláří se nakonec podařilo zařídit autobus větší a kapacitu dále navýšit.

Přesto nakonec nemůžeme uspokojit všechny zájemce a několik málo přihlášených dětí nakonec nebude moci jet. Šesťáci a sedmáci nemusejí zoufat, zájezd budeme znovu pořádat za 2 roky. Pokud by byl zájem výrazný, bylo by možné uskutečnit ho hned příští rok.

Výběr žáků na zájezd se řídil kritérii, která byla stanovena angličtináři a vedením školy. Žákům byly rozdány body a podle těch se vyhodnotilo, kdo z nich na zájezd pojede.

Kritéria pro výběr byla:

  1. kázeňské problémy  - body
  2. známka z aj na vysvědčení  + body
  3. jiná akce v ročníku, která je prioritou ( lyžážský kurz v 7. roč.) - bod
  4. čas přihlášení - stanovené pořadí
  5. zaplacení zálohy- dodržení stanoveného termínu
  6. pomocné kritérium- umístění ve skupině angličtiny

Rodičům žáků, kteří nebyli na zájezd do Británie vybráni, pošleme zprávu v systému Bakaláři. Pokud už mají zálohu zaplacenou, cestovní kancelář jim pošle zálohu zpět na účet, ze kterého byla odeslána.

Za komplikace se omlouváme, velmi jsme se snažili uspokojit všechny přihlášené zájemce.

Připomínáme, že výběr žáků je zcela v kompetenci školy, která je stanovila tak, aby byla spravedlivá a aby přednost dostali ti žáci, kteří mají o angličtinu a její výuku a aktivní používání  angličtiny zájem . Rodiče si nemohou účast svého dítěte na zájezdu nijak nárokovat.


Návštěvnost stránek

436843