Úvod > Školní družina > Ze života družiny > Laskavec zdraví laskavce

Laskavec zdraví laskavce

Laskavec zdraví laskavce.
Tak mi odpověděla paní Eliška Vafková, zakladatelka psího hospice Dejte nám šanci, když jsem ji požádala o spolupráci. Dohodly jsme se a uspořádaly pro její pejsky sbírku, která završila náš laskavý podzim v družině. Vybrané věci si přijela osobně převzít k nám do družiny, a to i s pejskem, z čehož děti měly největší radost. Proběhla hezká beseda, během které se zodpověděly zvídavé dotazy dětí, a došlo také k předání přáníček vyrobených dětmi. Samozřejmě nechyběla ani hra s pejskem na školním hřišti. Poté jsme společně s dětmi pomohli naložit celou sbírku do auta. Za odměnu jsme dostali kalendář a velké poděkování. Pro děti to byla krásná zpětná vazba a vyzkoušely si, že příprava takové sbírky nespočívá jen v samotném přinesení věcí, ale neméně důležité je už jen správná volba vhodné pomoci. Děkujeme všem laskavcům.