Úvod > O škole > Aktuality > Bezpečně Brnem Junior 2023

Bezpečně Brnem Junior 2023

Třetí ročník soutěže je tady!

V soutěži s dopravní tematikou, kterou pořádá Odbor dopravy Magistrátu města Brna, stačí vyplnit online kvíz s 20 otázkami formou a, b, c (správná odpověď je vždy jen jedna) v časovém limitu 45 minut.

Jak probíhá?

Soutěž probíhá od 1. 2. 2023 do 31. 3. 2023.

• Zúčastnit se mohou žáci všech ročníků základních škol ve městě Brně a dále žáci nižších ročníků víceletých brněnských gymnázií (1. až 4. ročník u osmiletého studia a 1. a 2. ročník u šestiletého studia).
  • Soutěžní otázky jsou připraveny v odlišné obtížnosti pro ročníky prvního a druhého stupně ZŠ. Každý žák se může zúčastnit jen jednou.

Podrobné podmínky soutěže naleznet: https://brnoinmotion.cz/soutez-bezpecne-brnem-junior-rocnik-2023/

Pro nejlepší žáky a celé třídy máme připravené zajímavé ceny – notebook, tablet, chytré hodinky, vstupenky do ZOO Brno, Hvězdárny a parku VIDA!