Úvod > Školní družina > Informace pro rodiče

Informace pro rodiče dětí v ŠD

Od 4.9.2017 je školní družina umístěna do samostatných prostor - spodní pavilon, bývalá mateřská školka.

Příchody do ranní družiny a odpolední odchody z družiny tedy budou zvláštním vchodem do této části budovy.

• děti jsou do školní družiny přihlášeny závazně vyplněním zápisového lístku, který obdrží od vychovatelek první školní den na „třídní schůzce“
  • odhlášení také vždy písemnou formou
  • provoz denně od 6,30 do 17,30 hodin

Denní režim

• 6,30 – 8,00 hod.( dle rozvrhu do 8,45 ) - ranní provoz
  • příchod do 7,20 hod., poté se škola uzavírá a otvírá se až v 7,40 hod.
  • 11,30 – 13,30 hod. - oběd dle rozvrhu třídy
  • 13,30 – 15,00 hod. - odpočinková a rekreační činnost, vycházka
  • 15,00 – 17,30 hod. – zájmová, odpočinková a rekreační činnost

Nabídka kroužků - bezplatné, probíhají většinou po 15 hodině.

Vzhledem k tomu, že v každém oddělení se děti průběžně věnují činnostem výtvarným, hudebním a dramatickým upřednostňujeme kroužky pohybové.

• rekreační plavání a hry ve vodě
  • sportovní hry
  • počítačový

Odchody dětí ze ŠD

• dle údajů v zápisním lístku, změny vždy písemně
  • tzv. po obědě - do 13,30 hod., poté již mají jednotlivá oddělení svůj denní program – není vhodné narušovat program
  • od 15,00 hod. dle potřeby rodiny
  • není možno pustit dítě ze školní družiny na telefonickou výzvu !!!

Zhruba jednou měsíčně se koná filmové představení v kině Lucerna – vždy bude předem oznámeno, návrat z kina bývá kolem 15,30 – 16,00 hodin.

Další aktivity mimo areál školy (delší tematické vycházky, pravidelné návštěvy knihovny, muzeí, … ) budou vždy předem písemně oznámeny.

Poplatek za školní družinu je od 1.9.2021 stanoven na 200,- Kč / měsíc a je splatný v jedné splátce (do konce listopadu).