Drobečková navigace

Úvod > > Vzpomínky absolventů

Vzpomínky absolventů

Tomáš (absolvent 2024)

Tuhle školu jsem si ve svých 5 letech vybral jen kvůli bazénu, protože jsem výběr školy nebral moc vážně. A bylo to to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Opravdu si těchto 9 let nedovedu představit na jakékoliv jiné škole. Mám zde nespočet krásných vzpomínek, jak z výletů, tak od těch skvělých lidí, co jsem tu poznal. Na učitele si taky nemůžu stěžovat, hlavně na ty z druhého stupně. Určitě budu na tuto školu vzpomínat jedině v dobrém a při každé příležitosti ji opět přijdu navštívit.

Ondřej (absolvent 2022)

Učitelé jsou přísní, ale pokud člověk dělá, co má, tak jsou milí a vstřícní. Škola je překvapivě dobrá ve sportu a soutěžích, například náš basketbalový tým vyhrál nejen školní školo, ale i krajské kolo.

Adam (absolvent 2022)

Naše škola je výjimečná v nabídce výletů a aktivit. 

Učitelé byli přísní, ale poslední dobou si začínám uvědomovat, že mě to do života zotužilo a naučilo mnoho potřebných i nepotřebných věcí. Zažil jsem zde mnoho hezkých chvil ve výborném kolektivu jak žáků, tak učitelů. I přes pár perných chvil a problémů se mi v této škole líbilo a doporučoval bych ji i všem ostatním dětem, které uvažují o vstupu do této školy.

Karolína (absolventka 2022)

Nejenže jsem měla štěstí na poměrně dobrý kolektiv, ale i na většinu učitelů. Uvědomila jsem si, že čas plyne opravdu jako voda, protože mi připadá, jakoby to bylo včera, co jsem nastoupila do první třídy. Skvělé vzpomínky mám na školní výlety ( hlavně na lyžařský výcvik v Peci pod Sněžkou).

Gabriel (absolvent 2022)

Vždy když přijdu do školy, tak pocitově to vnímám jako kdybych prošel andělskými branami. Většina lidí je tu strašně fajn, hodiny jsou úžasné a učitelé? Jsou snad božským dílem? Jsou doslova tak perfektní a upřímní, prostě sůl nad zlato.

Tato škola mi dala obrovskou sebedůvěru i lásku. Učitelé tu neučí pro sebe, ale pro nás a právě toto by se mělo cenit. Za tuhle školu jsem strašně moc rád, je tu pozitivní energie.

Katka (absolventka 2022)

Bylo to úžasných 9 let mého života, hlavně díky skvělým spolužákům a některým učitelům. Hrozně ráda budu vzpomínat na přestávky, výlety i některé hodiny. Zažila jsem také hodně zábavy a našla jsem si skvělé kamarády. Rozhodně se sem budu ráda vracet. Tahle škola je ještě ke všemu velice hezká. Kdyby mi někdo řekl, jestli bych si vybrala jinou školu, řekla bych mu, že rozhodně ne.

Hanka (absolventka 2022)

Hodně se mi líbilo v družině na 1.stupni. Družinářky pro nás dělaly skvělý program- hlavně vyrábění různých věcí, procházky atd. Bavily mě i různé soutěže - na 1. i 2.stupni- výtvarné, anglické, přírodovědné.

Sam (absolvent 2022)

Vždy si vzpomenu na úžasné zážitky ze škol v přírodě, lyžařského kurzu a školních soutěží. V basketbalu jsme vyhráli školí i krajské kolo. Je škoda, že se nehrálo i republikové kolo. V této škole jsem strávil 9 let života a myslím si, že toho nelituji a doufám, že sem přijdu na návštěvu pozdravit celý učitelský sbor.

Adam (absolvent 2022)

Určitě budu vzpomínat na své spolužáky, se kterými mám spoustu zážitků. Nebo i na některé učitele, např. na paní učitelku Göghovou, se kterou máme i jako třída spoustu skvělých vzpomínek. Za těch 9 let jsem se tu naučil hodně věcí, které mi pomohly i do života. Měl jsem obrovské štěstí na skvělou třídu.

Zuzka (absolventka 2021)

Tato škola byla a je pro mě druhý domov. Zažila jsem tu dobré i špatné chvíle, radost, lásku, přátelství a zážitky, na které nechci zapomenout. Vracím se sem ráda a vždy budu! Když jsem byla smutná, vždy tu byl někdo. Když jsem byla šťastná, vždy tu byl někdo. Tato škola je dar z nebes pro mě a doufám, že i ostatní budou stejně vzpomínat na tuto školu.

Adam (absolvent 2021)

Na tuhle školu budu vzpomínat v dobrém. Škola je jak vzhledově hezká, tak i naučně velmi dobrá. Někteří učitelé mají velké nároky  a je potřeba se na to připravit. Doporučuji tuhle školu pro budoucí gymnazisty. 

Tělocvična je super a hřiště je nové a velmi užitečné. 

Nejlepší výlet, co jsem na téhle škole zažil, byl výlet do Adršpašsko-teplických skal v 7. třídě. 

Snad si  to taky zažijete. 

Eliška (absolventka 2021) 

Za těch 9 let prožitých na Svornosti jsem toho mnoho zažila. Byly to někdy i momenty plné zklamání a smutku, těch radostných vzpomínek  je přece jen ale o hodně více.

Měla jsem velké štěstí na dobrý kolektiv. 

Proběhlo mnoho změn jak v budově, tak v učitelském sboru, myslím, že se vše posouvá k lepšímu a věřím, že to tak bude nadále pokračovat. 

Ráda se sem budu vracet a ráda se uvidím s některými učiteli. Doufám, že zůstanu v kontaktu se spolužáky.

Natálka (absolventka 2021) 

Nejraději vzpomínám na lyžařský výcvik pod vedením pana ředitele Slámy, dále pak na zpívání na výletě na Pálavu a na výlet do  Adršpašsko-teplických skal. 

Na své spolužáky a na těch devět let strávených na této škole budu dlouho vzpomínat.

Ella (absolventka 2021) 

Nejvíce vzpomínám na předmět vaření v 6.ročníku. Zrovna se opravovala kuchyňka, tak jsme se část školního roku učili pravidlům stolování a dalším věcem. Když nám kuchyňku opravili, byla to o větší zábava , konečně si zavařit.

Klára (absolventka 2021) 

Na tuhle školu jsem chodila přes 7 let a budu na ni vždy vzpomínat. Nejenže jsme si ve třídě vytvořili skvělý kolektiv, se kterým jsme zažili nezapomenutelné chvíle, ale dokonce jsem poznala spoustu skvělých učitelů, díky kterým mě bavilo každý den do školy chodit. Někteří učitelé mi ukázali, že i škola může být zábava.

Zažila jsem taky několik škol v přírodě, terénní výuku, lyžařské kurzy i zajímavé jednodenní výlety. Vždycky jsme si to dokázali užít, i přestože se občas vyskytly nějaké problémy.

Celkově je na Svornosti skvělá atmosféra, příjemné prostředí, velké školní hřiště a atrium, kde jsme také strávili dost času.

Jsem ráda , že jsem mohla chodit zrovna na tuto školu a myslím si, že každý, kdo sem půjde, zažije skvělé roky  a vždy bude na tuto školu vzpomínat v dobrém.

Sabina (absolventka 2008)

Rády s kamarádkami vzpomínáme na přístroj zvaný meotar. Byl to vždycky boj s časem co nejrychleji opsat text z fólie, který byl vždy obohacen výkřiky typu: „Já to nepřečtu. Ještě to nemám.“ Často také: „Proč si to musíme psát? “ Byla to pokaždé sranda.

Eva (absolventka 2014)

Díky Svornosti mám kamarády na celý život. Taky jsem se tam vrátila, když jsem byla na praxi. Byl to zvláštní pocit být na druhé straně barikády.

Láďa (absolvent 2005) 

Nejvíc ze všeho, když se mě někdo zeptá na ZŠ, tak si vzpomenu na super třídní kolektiv a báječný učitelský sbor, který dokázal pomoci v každé situaci. SVORNOST FOREVER.

Pepa (absolvent 2008) 

Ty nejlepší věci se odehrávaly o přestávkách, po vyučování nebo na výletech. To neměly chybu. Pamatuju si na adrenalin v lanovém centru.

Kristýna (absolventka 2015)

Na Svornosti jsem prožila moc krásná léta. Učení bylo hodně, ale vyplatilo se mi. Přijímačky na střední školu jsem udělala snadno. Na škole se mi líbilo, že se podnikalo spoustu věcí – výlety, školy v přírodě. Učitelé byli akční a nebáli se s námi jezdit na vodu, na lyžák, do Británie. Skvělé to bylo. Cítila jsem se tam výborně, třídní kolektiv jsme měli výborný. Se spolužáky jsem v kontaktu doteď.

Návštěvnost stránek

442098