Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Jako ryby ve vodě

Jako ryby ve voděVe čtvrtek, 19. ledna 2023, se po dlouhé době konal závod v plavání školních družin. Akce probíhala na ZŠ Jasanová za účasti 5 škol z Bystrce,

Komína, Žabovřesk a Jundrova. Po zapsání do startovních listin a pokynů k organizaci se mohlo začít. Plavalo se v kategorii chlapci a děvčata z 2. až 4. třídy a závěrečná štafeta. Po dvou minutovém rozplavání, začal ostrý závod. Plavalo se ve třech dráhách a každý závodník měl svého rozhodčího, aby nedošlo ke zkreslení výsledků. V každé kategorii proběhla dvě kola a počítal se lepší čas. Na závěr se plavala štafeta z plavců, kterým zbývalo nejvíc sil. Naše školní družina z náměstí Svornosti zabodovala na všech pozicích. Každý z našeho týmu si odnesl medaili, včetně té společné, nejcennější za štafetu. Bilance naší školní družiny je: 4x první místo, 1x druhé a 2x třetí. Radost dětí z úspěchu byla neskutečná a pocit opravdových reprezentantů naší školy jim právem patří. Zároveň je to velká výzva pro příští školní rok.

 

vychovatelka ŠD  Daniela Tribulová


Návštěvnost stránek

442099