Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kroužkofest – Festival zájmových kroužků

Kroužkofest – Festival zájmových kroužkůVáháte, jestli přihlásit vaše dítě do hudebky nebo spíše na basket? Nebo by ho možná bavil step či modelářský kroužek? Přijďte si to s ním vyzkoušet a uvidíte!

17. ročník Festivalu zájmových kroužků Kroužkofest se nově přesunul do nákupního centra FUTURUM a proběhne v neděli 4. září od 10 do 18 hodin.

I v letošním roce zde najdou děti a jejich rodiče více než 50 uměleckých, sportovních, jazykových a dalších kroužků, a to vše na jednom místě.

První zářijová neděle bude nabitá jak ukázkami samotných kroužků, tak setkáními se známými osobnostmi – kouzlo svého sportu představí badmintonista Adam Mendrek a o sportovním lezení se rozpovídá Honza Kříž.

Pro menší děti připravilo program divadlo Netratrdlo s představením Pojďte s námi do ZOO, celý den bude k dispozici také malování na obličej a pro odvážné bude nachystána lezecká stěna nebo skákací hrady.

Celou akcí bude provázet herec Městského divadla Brno Alan Novotný.

Tradiční tombola bude letos opět dvakrát, ve 14 a v 18 hodin, v letošním roce budou návštěvníci moct vyhrát rodinné vstupenky do Aqualandu Moravia, dárkové poukazy do obchodů ve Futuru nebo třeba autíčka na dálkové ovládání.

Prezentace kroužků budou probíhat po celé pasáži nákupního centra, programové podium bude v přízemí na náměstíčku.

Těšíme se na vás první zářijovou neděli v nákupním centru FUTURUM!


Návštěvnost stránek

442104