Úvod > O škole > Aktuality > Otevření kurzů pro přípravu k britským zkouškám (Cambridge English)

Otevření kurzů pro přípravu k britským zkouškám (Cambridge English)

Přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge z anglického jazyka

Vážení rodiče,

v novém školním roce 2022/2023 nově nabízíme odpolední kurzy, které budou žáky různých věkových skupin připravovat na prestižní anglické jazykové zkoušky Cambridge  Starters, Movers a Key/Ket.

Kurzy pro žáky 1.stupně budou probíhat přímo u nás ve škole od října 2022 do května 2023 každé úterý od 14 do 15 hodin (budoucí 3.-5.ročníky). Den a čas kurzu pro žáky 2.stupně 7. a 8. ročníku bude upřesněn v září a bude zohledňovat rozvrh obou ročníků .

Všechny kurzy povedou  zkušení angličtináři- pedagogové naší školy ( P.Çinar, P.Přikrylová, I.Cenek, M.Zažímalová) . Metodickou podporu a organizaci závěrečných zkoušek bude poskytovat jazyková škola P.A.R.K.

Závěrečná zkouška se bude konat přímo v prostorách školy. Po úspěšném vykonání zkoušky obdrží děti mezinárodně uznávaný certifikát.

Závazné přihlášení do kurzů bude probíhat v záři 2022. Předběžný zájem budeme zjišťovat v 2. polovině června 2022.

Kurz preA1 Starters

Je určený pro budoucí 3.ročník, realizovat se bude v období říjen 2022-polovina května 2023 (celkově 30hodin), přepokládaná cena je cca 1500 Kč za pololetí, v ceně je učebnice a  zkušební test nanečisto.

Kurz A1 Movers

Je určený pro budoucí 4. a 5. ročník, realizovat se bude v období říjen 2022-polovina května 2023 (celkově 30hodin), přepokládaná cena je cca 1500 Kč za pololetí, v ceně je učebnice a zkušební test nanečisto.

Kurz A2 KET/KEY

Je určený pro budoucí 7.a 8.ročník, realizovat se bude v období říjen 2022-konec května 2023 (celkově 35hodin), přepokládaná cena je cca 2000 Kč za pololetí, v ceně je učebnice a zkušební test nanečisto. Kurz bude pokračovat i v dalším školním roce, závěrečná zkouška se bude konat v zimě 2024.

Den konání a čas bude upřesněn na začátku září (po definitivním rozvrhu 7. a 8. tříd)

Cambridge.jpg