Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přihlaste své učitelky a učitele do Zlatého Ámose!

Přihlaste své učitelky a učitele do Zlatého Ámose!Přihlaste své učitelky a učitele do Zlatého Ámose!

Od čtvrtka 5. října 2023 mohou žáci základních a středních škol posílat nominace svých oblíbených pedagogů do 31. ročníku ankety o nejoblíbenějšího učitele ČR Zlatý Ámos. Pravidla, jak učitelku nebo učitele přihlásit, jsou od prvního ročníku stejná. Do přihlášky, jejíž formulář je zveřejněn na www.zlatyamos.cz, je potřeba napsat stručnou charakteristiku navrhovaného učitele, popsat jednu společně prožitou příhodu a připojit podpisy sta osob, které s přihláškou souhlasí. Souhlas by měl podepsat i navržený učitel nebo navržená učitelka. Na vyplnění přihlášky je čas do 31. prosince 2023.

zlatyamos


Návštěvnost stránek

432991