Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Soutěž Pardubický hacker

Soutěž Pardubický hackerJsi žák základní školy, baví tě programování a chceš poměřit své síly s vrstevníky z celé republiky? 

 

Celostátní soutěž v programování pro žáky ZŠ s názvem Pardubický HACKER.

Chceš se stát členem našeho týmu? Tak prvním úkolem je rozluštit následující tajnou zprávu.  Na naši Delta centrálu přišly dva soubory se vzkazem od neznámé organizace. Máme podezření, že obsahují oba stejnou tajnou zprávu. Tvým úkolem je přijít na to, co obsahuje daná zpráva a možná se dostat dál…

Po jejím rozluštění se ti otevře přístup se zadáním soutěžních úkolů domácího kola. Domácí kolo začíná 9. ledna v 15:00 a končí 31. ledna v 23:59, ale ve světě hackerů na čase fakt záleží! Nejlepší a nejrychlejší třicítku soutěžících pozveme do celostátního kola, které se uskuteční v březnu na naší škole. 5 nejlepších, kteří se rozhodnou studovat na naší škole, dostane také automaticky pozvánku do našeho talentového programu DELTA TopGun. Pro vítěze máme připravené hodně pěkné ceny.

Soutěž obsahuje 3 úrovně:

  1. Přihlášení – to už samo o sobě vyžaduje vyřešení netriviálního programátorského problému,
  2. On-line domácí kolo – řešení 3 programátorských úloh
  3. Celostátní finále o hodnotné ceny v Pardubicích – řešení 4 programátorských úloh na místě. (Termín: únor/březen – uvidíme, odkud budou nejlepší soutěžící. Stanovíme jej tak, aby nekolidoval s jejich jarními prázdninami.)

Domácí kolo začíná v pondělí 9. ledna 2023 v 15:00. Soutěžící jsou hodnoceni i podle termínu odevzdání, takže na čase skutečně záleží. S pokusy o rozluštění rébusu pro přihlášení mohou začít již nyní.

Tajná zpráva:

Více na webu: https://www.delta-skola.cz/soutez-pardubicky-hacker

 


Návštěvnost stránek

442094