Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zájezd do Anglie 2023

Zájezd do Anglie 2023Po delší přestávce organizujeme školní studijně-turistický zájezd do Anglie pro celý 2. stupeň ZŠ. Zájezd bude trvat 5 dní a uskuteční se v období od 29.5. do 2.6.2023. V průběhu zájezdu účastníci navštíví Londýn, který poznají jak z paluby lodě při plavbě po Temži, procházkou po vládní čtvrti v okolí Westminsteru, tak i z ptačí perspektivy z London Eye. Dále společně navštívíme univerzitní město Oxford a blízké Warner Bros studio Harryho Pottera. Poslední den se přesuneme do přímořského Brightonu, kde nás bude čekat nejstarší mořské akvárium na světě a procházka k jedinečným bílým útesům. Díky ubytování v hostitelských rodinách budou mít žáci jedinečnou možnost procvičit si angličtinu v reálném prostředí.

Cena zájezdu je 8200,- + 1250,- vstupenka do Warner Bros Studios (cena pro žáky do 15 let včetně), další vstupy jsou cca 45 liber. První záloha (2250,-) musí být uhrazena do 20.9.2022.
V ceně je autobus, převoz přes kanál La Manche, průvodce, ubytování, 2x snídaně, 2x obědový balíček, 2x večeře, cestovní pojištění.

Bližší informace budou poskytnuty na třídních schůzkách, popř. kontaktujte organizátora zájezdu Petru Çinar (přes bakaláře nebo

e-mail petra.cinar@zsnsvor.cz)

Informační leták


Návštěvnost stránek

436837