Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Základy beach volejbalu.

Základy beach volejbalu.Dobrý den všem rodičům! 
 
Ve středu 27.9. jsme dětem vedli ukázkovou hodinu tělocviku se zaměřením na základy beach volejbalu. Byli jsme velmi překvapeni, jak to děti bavilo a budeme rádi pokud by někdo chtěl přijít se podívat i na naše pravidelné tréninky beach volejbalu na brněnské riviéře. Samozřejmě nezávazně a uvidíte, zda to bude bavit Vašeho potomka či nikoliv. Na trénincích jsou přítomni 2 trenéři a rozdělení tréninků dle věku není povinností - díky dvěma trenérům dělíme i v rámci tréninku děti případně na dvě skupiny dle věku atd. Tréninky v zimní sezóně:
 
Po 16:00 - 17:00, 17:00 - 18:00
St 16:00 - 17:00
 
Jsme spolek, který byl založen nedávno a chceme se nově věnovat i dětských tréninkům. Máme zde v současné chvíli 9 trenérů, kteří jsou motivováni a nadšeni pro práci s dětmi. Děláme to v našem volném čase a s radostí, kde největším benefitem jsou samotní lidé uvnitř klubu a jejich parta. Pokud by se chtěl někdo podívat na naše dosavadní snažení, tak doporučuji na naší FB stránce: https://www.facebook.com/BeachPunkBrno .
 
Pro více informací zavolej či napiš na uvedené kontakty v přiloženém letáku, či na našich sociálních sítích.
 
Děkujeme za vše a doufám, že se uvidíme,
 
Jakub z BeachPunku

Návštěvnost stránek

432991