Úvod > > Výsledky soutěží > Výsledky soutěže IT SLOT 2022

Výsledky soutěže IT SLOT 2022

Výsledky 1. kola 2022 - školní kolo

Prvního kola se zúčastnilo celkem 8284 žáků ze 187 škol z celé České republiky. Prvních 50 soutěžících postoupilo do finále, které se uskutečnilo 14. prosince 2022 v Praze v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky.

Podmínky soutěže:

Pořadí postupujících určuje počet správných odpovědí a při stejném počtu odpovědí rozhoduje čas, za který byly otázky zodpovězeny. Druhého kola se mohou zúčastnit nejvýše 3 žáci z jedné školy.

První kolo:

Na třetím místě se umístil Viktor Šudák z 9. B, s celkovým počtem 21 bodů.

Na druhém místě se umístil David Pokladník z 8. A, s celkovým počtem 21 bodů.

A na prvním místě se umístil Daniel Kupec z 9. A, s celkovým počtem 23 bodů.

Gratulujeme!

Dobrými zprávami ale nekončíme.

Výsledky 2. kola 2022 - Praha

Ze všech soutěžících z celé republiky byl Daniel 12., tzn. že postoupil do celorepublikového kola, které se konalo ve středu 14. prosince 2022, v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze. A jak to dopadlo?

Výsledky jsou takové, že Dan získal 23 bodů a test měl splněný za necelých 12 minut. A právě rychlost rozhodovala.

Umístil se totiž na prvním místě, z celkem padesáti postupujících účastníků z celé republiky.