Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Den strašení na Svornosti

Den strašení na SvornostiV pondělí 31. října jsme oslavili svátek, který je velmi populární v anglicky mluvicích zemích. Řeč je o Halloweenu. Den strašení jsme si velmi užili, proběhly třeba soutěže o nejzdařilejší Halloweenskou dýní, o nej(ne)chutnější občerstvení a třídy se předháněly v tom, kdo bude mít nejhezčí masky. Letos se také podařilo uspořádat Halloweenský „workshop“. Děti si zde mohly vyzkoušet jednoduché chemické experimenty s Halloweenskou tématikou, například mizejícího ducha, žíznivého červa nebo si vyrobit vlastní strašidelný sliz.  Zkrátka, letos se to vydařilo na 101 %. Za pomoc a organizaci děkujeme žákům z 9. A a strašidelným učitelům. Více fotografií najdete i v naší fotogalerii: ZŠ > Fotogalerie > Den strašení na Svornosti.

 


Vítězové Halloweenských soutěží

    DÝNĚ

    1. stupeň:

 1. místo ELIŠKA HOSOVÁ ze 2. B
 2. místo LIASKHO PAVEL z 5. A
 3. místo LILLY VU z 1. C

 

    2. stupeň:

 1. místo BRZÁKOVÁ ZUZANA a MONIKA ze 7. A a z 1. A
 2. místo AGÁTA BOŽKOVÁ z 9. B
 3. místo ERIKA BĚLKOVÁ ze 6. A

 

OBČERSTVENÍ

    1. stupeň:

 1. místo FRANTIŠEK KLEVETA z 1. B
 2. místo BARBORA JANÍČKOVÁ ze 4. A
 3. místo ANNA KAŠPÁRKOVÁ ze 2. B

   

    2. Stupeň:

 1. místo ZUZANA BRZÁKOVÁ ze 7. A
 2. místo ADÉLA KREJČÍ z 5. A a LENKA KREJČÍ ze 2. A
 3. místo MARTIN NĚMEC z 9. A

 

KOSTÝMY

 1. stupeň:

    1. místo: 4. A

     2. stupeň:

 1. místo: 6. A

 

Strašidelný učitelský sbor
Výherní 4.A
Výherní 6.A
Výroba slizu
Výherní občerstvení ze 2. stupně
Výherní občerstvení z 1. stupně
Listy pod UV světlem
Halloweenský workshop
Zvracející duch
Rozpuštěný duch
Výherní dýně
Výherní dýně
Výherní dýně
Výherní dýně
Výherní dýně


Návštěvnost stránek

422571