Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Informatické kroužky pro školní rok 2023/2024

Informatické kroužky pro školní rok 2023/2024Vážení rodiče,

pro následující školní rok jsme si pro Vaše děti připravili dva informatické kroužky:

Plastová keramika - 3D tiskový kroužek

 • Cena: 1500 Kč/pololetí
 • Počet volných míst: 12 – 16
 • Termín: čtvrtek 16.00 – 17.00 hod., říjen - květen
 • Ročník: 6. – 9.

Popis kroužku:

Připojte se k našemu 3D tiskovému kroužku na ZŠ nám. Svornosti a objevte fascinující svět tvorby a inovací pomocí 3D tisku! Tento kroužek je určen pro studenty, kteří se chtějí seznámit s touto moderní technologií a naučit se využívat tuto revoluční metodu ve svých vlastních projektech.
Během kroužku se děti naučí:

 • Základy 3D tisku: Pochopíte, jak funguje 3D tisková technologie, jaké jsou různé typy 3D tiskáren a jak správně nastavit tiskový proces.
 • Návrh v 3D: Získáte dovednosti v užívání 3D návrhového software, abyste mohli vytvářet vlastní 3D modely a designy.
 • Tisk v praxi: Naučíte se ovládat 3D tiskárnu, zvolíte správný materiál pro tisk a budete sledovat, jak se vaše návrhy proměňují ve fyzické objekty.
 • Řešení problémů: Získáte dovednosti v diagnostice a řešení běžných problémů při 3D tisku, jako je odstraňování podpůrných struktur, nastavení vrstev a opravy vadných tisků.

Připojte se k našemu kroužku a staňte se tvůrcem budoucnosti! Získejte praktické dovednosti a inspiraci pro vaše vlastní projekty. Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s tímto tématem. Těšíme se na vás!

 

Ajtýčko:

 • Cena: 1500 Kč/pololetí
 • Počet volných míst: 12
 • Termín: čtvrtek 15.00 - 16.00 hod., říjen - květen
 • Ročník: 3. - 5.

Připojte se k nám v novém školním roce, kde pro žáky 3. a 5. ročníku, připravíme kroužek informatiky, abych se v něm naučili spoustu nových věcí. Kromě toho, že si zahrajeme QR kódovanou, také sami vytvoříme QR kódované hry. Dále se seznámíme s virtuální realitou, kde navštívíme spoustu zajímavých míst. Podíváme se například do římského kolosea, navštívíme Stonehenge v Anglii nebo si prohlédneme žraloka ze všech stran. Osvojíme si i základy programování s malými robůtky. A co hlavně, budeme si hrát i v prostředí Minecraftu, naučit se hrát a objevovat jeho svět. Společně budeme stavět domy, prozkoumávat přírodu a učit se základy hry. Přijďte se k nám připojit a objevovat všechny možnosti, které Minecraft nabízí! Budeme se učit základy hry a provádět jednoduché aktivity.

Pro nezávazné přihlášení vyplňte formulář zde. Prosíme o jeho vyplnění do 25. 6.

Děkujeme za spolupráci,

vedení školy


Návštěvnost stránek

442096