Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > IT-SLOT (IT-Systém Logických OTázek)

IT-SLOT (IT-Systém Logických OTázek)Rádi bychom Vás srdečně pozvali na 14. ročník soutěže pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol v oblasti informatiky a logiky IT-SLOT (IT-Systém Logických OTázek). Naší hlavní snahou je podnítit zájem žáků o studium informačních technologií a současně rozvíjet jejich logické myšlení.

 IT_slot_letak_2023

Soutěž se skládá ze dvou částí. První část se zaměřuje na základní znalosti v oblasti informačních technologií, zahrnující internet, hardware, software, operační systémy, komunikaci prostřednictvím ICT a programování. Druhá část je věnována matematickému a logickému myšlení.

 

PS: vítěz minulého kola pro ČR Daniel Kupec  ZŠ nám. Svornosti

 

Všechny podrobné informace o průběhu soutěže naleznete na našich webových stránkách www.it-slot.cz


Návštěvnost stránek

432638