Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Lyžák za mega

Lyžák za megaLyžák za mega. 

Představte si, že by nějaká z Vašich tříd vyrazila na lyžák za tyhle neuvěřitelné peníze. To se může stát. Pravděpodobnost je veliká. A vy toho můžete být součástí! 

 

Jmenuji se Ondřej Cikán, jsem programový ředitel Fajn rádia – opravdu jediného rádia pro mladé posluchače. A právě na Fajn rádiu už od 23.10.2023 soutěžíme o Fajn lyžák za mega. Špičkové ubytování na Klínovci, jídlo, skipasy, lyžařští instruktoři, Fajn párty a hromada dalších dárků. A navíc se Vaši žáci potkají na místě s naší partou z Fajn rádia. To všechno je součástí téhle top ceny, kterou by rozhodně chtěla vyhrát snad každá třída v České republice. Třeba to bude zrovna ta z Vaší školy. 

Fajn Lyžák

Co chceme po vás? Dejte o téhle akci, prosím, vědět Vašim studentům a pomozte jim vyhrát. Řekněte jim o Fajn lyžáku za mega v hodině nebo na třídním chatu, vytiskněte plakáty, které posíláme v příloze nebo jen o akci informujte ve vašem informačním systému a když už nic jiného, ušetříte. Pokud někdo z Vaší školy vyhraje, jeden lyžařský výcvik hradit nemusíte. O to se postaráme my ???? A bude to moc fajn. 

 

Těšíme se, kdo letos zažije Fajn lyžák za mega. Děkujeme za pomoc. A třídy od Vás ze školy určitě také poděkují ????

 

 

Ondřej Cikán

Media & Brand konzultant

FAJN rádio | ROCK rádio

https://fajnradio.cz

https://rockovyradio.cz

 


Návštěvnost stránek

433005