Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Mikuláš ve škole: Tradiční radost pro žáky 9. ročníku 2023

Mikuláš ve škole: Tradiční radost pro žáky 9. ročníku 2023Mikuláš ve škole: Tradiční radost pro žáky 9. ročníku

Dne 5. prosince se naše škola opět proměnila v pohádkovou říši, když se žáci 9. ročníku převtělili do role Mikuláše, andělů a čertů. Stejně jako v předchozím roce byl tento den plný radosti, veselí a očekávání, a to nejen mezi mladšími žáky, ale i mezi těmi staršími.

Během prvních dvou vyučovacích hodin se Mikuláš s doprovodem vydal na první stupeň, kde čekaly zvědavé dětská tváře plná očekávání. Děti se svými učiteli připravili krátké básničky, které přednesly před Mikulášem, andělem a čertem. Tyto chvíle byly nejen plné zábavy, ale také nabité očekáváním, jaké odměny si zaslouží.

Mikuláš byl tentokrát velmi štědrý, a tak se děti dočkaly sladkých odměn za své vystoupení. Andělé svým způsobem uklidňovali nervózní děti, zatímco čertové se snažili trochu zastrašit, ale nakonec všichni byli rádi, že se mohli smát a těšit společně.

Pro žáky 9. ročníku to byla nejen příležitost ukázat svou kreativitu a schopnost vstoupit do role, ale také možnost projevit se jako vzor pro mladší spolužáky. Tato tradice nejen posiluje soudržnost ve školní komunitě, ale také vytváří příležitost pro mezilidské vztahy napříč různými ročníky.

Děti se těší na tento den nejen kvůli sladkým odměnám, ale také kvůli atmosféře radosti a přátelství, která je spojena s touto tradiční událostí. Mikuláš ve škole není pouze o sladkostech, ale o vytváření společných vzpomínek a posilování pout mezi žáky.

Věříme, že tato tradiční událost zůstane součástí školního kalendáře i v budoucích letech a bude nadále přinášet radost a smích do naší školní komunity. Mikuláš ve škole není jen událostí, je to zážitek, který propojuje generace a utváří přátelství na dlouhou dobu.


Návštěvnost stránek

442099