Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Participativní rozpočet do škol - HLASOVÁNÍ

Participativní rozpočet do škol - HLASOVÁNÍVážení rodiče, milí žáci naší školy,

Škola po splnění všech podmínek a bezproblémové účasti v loňském roce opět dostala možnost čerpat příspěvek z projektu Participativní rozpočet do škol.

Na dětech je, aby vybraly projekt k finální realizaci.

Návrhy projektů vzešly z diskuze se žáky. Ti sami přišli s návrhy, co by se do školy mohlo pořídit. Do užšího okruhu nápadů byly postoupeny ty, které přináší benefity co největšímu počtu žáků naší školy. Proto jdou do finálního hlasování zejména nápady, které se týkají tělocvičny. Je to právě z toho důvodu, že ji využívají všichni žáci naší školy.

 

Projekty, které lze podpořit:

1. Švédská bedna a míče

2. Vybavení na skok vysoký

3. Florbalová výbava pro žáky do hodin TV

4. Atletické pomůcky

HLASUJTE ZDE

Hlasovat je možné od 24. dubna 2023 do 2. května 2023.

Každý žák 1. - 3. ročníku dostane od třídního učitele jeden přihlašovací kód k hlasování. Žáci 4. - 9. ročníku hlasují v hodinách informatiky a kódy obdrží přímo od vyučujících informatiky. Hlasovací kód lze použít jen jednou. Po přihlášení prosím hlasujte o projektech.

Vítězný projekt bude zveřejněn na webových stránkách školy a na ostatních platformách (Bakaláři, Instagram, Facebook)


Návštěvnost stránek

436837