Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Svornost na instagramu/facebooku

Svornost na instagramu/facebookuVážení rodiče, žáci,

nově najdete novinky a aktuality ze života školy na sociálních sítích - facebooku a instagramu.

Na webových stránkách školy  (úvodní strana úplně dole) jsou přímé odkazy- viz příloha pro ukázku.

Tyto sítě budou sloužit ke sdílení akcí a aktualit, bude to takový rychlý a stručný vhled do každodenního školního života.

Webové stránky ani systém Bakaláři nebudou v žádném případě těmito sociálními sítěmi nahrazeny a všechny důležité provozní informace budete nadále dostávat v systému Bakaláři, případně prostřednictvím webových stránek.

Rodiče a žáci, není  žádnou vaší povinností  instagram/facebook sledovat. Myslíme si však, že mnozí je oceníte a budou se vám líbit.

Instagram/facebook také v žádném případě nebudou sloužit pro komunikaci s jednotlivými učiteli, nejsou ani prostorem pro jakékoliv negativní reakce.

Velmi nám záleží na tom, aby obsah instagamu/facebooku  nesl pozitivního poselství a se silným etickým kodexem. Sdílet budeme jen fotky dětí, jejich rodiče nevyslovili nesouhlas  se zveřejňováním na sociálních sítích v rámci GDPR dotazníku. Pokud by někteří z rodičů chtěli souhlas se zveřejněním měnit (a např. vyslovit souhlas se zveřejňováním fotek ), domluvte se prosím s třídními učiteli.

 

Vedení školy a IT koordinátorka


Návštěvnost stránek

433005