Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Předvánoční plavecký závod 2023

Předvánoční plavecký závod 2023V úterý 12.12. jsme se zúčastnili předvánočních plaveckých závodů. Nultý ročník uspořádal pro děti 1.- 5.tříd Starez Brno v nově postaveném bazénu za Lužánkami. Zúčastnilo se 12 brněnských škol.
V tomto magickém datu se podařilo získat Davidovi Srncovi v kategorii 1.-2. tříd dvakrát druhé místo ve volném způsobu a znaku. Kryštof Grünhut obsadil 3. místo ve volném způsobu v kategorii 3.-4.tříd. Štafeta MIX v kategorii 5. tříd ve složení Dominik Hala, Eliška Škrobová, Tomáš Valtr a Aneta Látalová obsadila krásné třetí místo. Nejlépe excelovali žáci druhých tříd v kategorii MIX ve složení David Srnec, Artem Klymenko, Sára Smělíková a Marie Kopečková, kde získali 1.místo.     
 
 Jsme rádi za obnovení plaveckých závodů a budeme se těšit na další ročník.

 


Návštěvnost stránek

436844