Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční Vídeň 2023

Vánoční Vídeň 2023Vánoční Vídeň

Žáci a učitelé zavítali do hlavního města Rakouska – do Vídně.  Během výletu jsme navštívili Přírodovědné muzeum, kde pod jednou střechou získáte fascinující přehled o dějinách Země od hmyzu přes drahokamy a minerály až po ptakoještěry. Prošli jsme si historické centrum města, kde jsme podnikli okruh po nejznámějších vídeňských pamětihodnostech. Na závěr jsme pokračovali k Nové radnici, kde se nacházejí nejstarší a nejznámější vánoční trhy Rakouska, plné voňavých dobrot, ozdůbek, hraček a dalších předmětů. Vánoční trhy ve Vídni jsou jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě (samozřejmě až po těch brněnských ). Všichni zúčastnění se vraceli domů s úsměvem na tváři a plni zážitků.


Návštěvnost stránek

436848