Úvod > O škole > Aktuality > Sdělení rodičům žáků, kteří si podávají přihlášky na SŠ (z 5., 7. a 9. tříd)

Sdělení rodičům žáků, kteří si podávají přihlášky na SŠ (z 5., 7. a 9. tříd)

Vážení rodiče,

dne 1. března 2022 (poslední den podání přihlášky na SŠ) dostanou vaše děti na ZŠ zápisový lístek. Ten je nedílnou součástí přijímacího řízení na SŠ.

Pokud bude vaše dítě přijato na SŠ, je nutné do 10 pracovních dnů odevzdat zápisový lístek na příslušné SŠ.

Než odevzdáte zápisový lístek na SŠ, vyplňte prosím část 1. vlevo i s potřebnými podpisy (vás i vašeho dítěte) v levé části rámečku. Razítko a podpis vpravo je určeno pro ředitele SŠ, kam bude vaše dítě přijato.

Část 2. je určena pouze pro případné odvolání proti nepřijetí na SŠ. Vzor odvolání najdete na internetu – odvolání proti nepřijetí na SŠ.

Pokud bude odvolání úspěšné, teprve potom je využita i část 2. zápisového lístku.

PaedDr. Valerie Slámová, kariérový poradce