Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet 7. třídy do Prahy

Školní výlet 7. třídy do PrahyV úterý 27. června se žáci 7. třídy naší školy vydali na nezapomenutelný školní výlet do hlavního města, do Prahy. Tento výlet byl dlouho očekávaný a plný vzrušení. Byl to skvělý způsob, jak se odreagovat od školních povinností a prozkoumat krásy Prahy.

Naše první zastávka byla u slavného Karlova mostu, který spojuje Staré Město s Malou Stranou. Žáci byli fascinováni krásou mostu a jeho historickým významem. Poté jsme pokračovali procházkou po krásných uličkách Starého Města a navštívili historickou radnici s orlojem, kde jsme se dozvěděli zajímavé příběhy o jeho fungování. Nezapomněli jsme také navštívit Pražský hrad, který nás ohromil svou impozantností a bohatou historií.

Další zajímavou zastávkou na našem školním výletě byla návštěva Medúz na Pankráci. 

Během prohlídky muzea se žáci dozvěděli mnoho zajímavostí o životě a chování medúz. Na výstavě byly prezentovány různé druhy medúz, od těch malých až po velké a ohromující exempláře. Žáci se mohli blíže seznámit s jejich biologií a pozorovat jejich pohyb pomocí interaktivních obrazovek a modelů.

Navštívení Medúz bylo skvělou příležitostí pro naše žáky, aby si rozšířili své znalosti o životě pod vodou a významu ochrany mořských ekosystémů. Interaktivní expozice jim umožnila prozkoumat medúzy zblízka a zažít jejich krásu a záhadnost.

Školní výlet do Prahy byl nezapomenutelným zážitkem pro všechny žáky 7. třídy. Procházky po historických ulicích, návštěva významných památek, kulturních institucí a Medúz na Pankráci nám přinesly nové poznatky o naší hlavní metropoli a o přírodě. Tento výlet nám nejen poskytl zábavu, ale také přispěl k našemu vzdělání a rozvoji. Jsme vděčni za tuto příležitost a plni očekávání vyhlížíme další podobné akce v budoucnu.


Návštěvnost stránek

436840