Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Slavnostní stužkování žáků devátých ročníků

Slavnostní stužkování žáků devátých ročníkůStužkování je jedním z nezapomenutelných okamžiků ve školním životě každého deváťáka. Je to slavnostní událost, která symbolicky uzavírá dlouhé období studia a otevírá dveře do nové kapitoly jejich života. V tento den se stávají absolventy a my, pedagogové, jsme měli tu čest a radost být svědky jejich vzrůstajícího poznání, úsilí a příkladného chování.

Devět let uběhlo jako voda a z malých prvňáčků vyrostli gentlemani a krásné slečny.

Ti se 23. 6. 2023 slavnostně rozloučili se svou domovskou základnou. 

Deváťáci, vy jste nám ukázali, že jste skutečně skvělá generace. Vaše odhodlání, zvídavost a touha po vzdělání nás vždy inspirovaly. Během svého studia jste ukázali obrovský pokrok ve všech oblastech, od matematiky po literaturu, od vědění o světě až po umělecké dovednosti. Vaše důslednost,  trpělivost a snaha překonat překážky jsou něčím, na co můžete být opravdu hrdí.

Nezapomenutelné jsou také vaše osobnosti a přátelský přístup. S radostí jsme sledovali, jak se stáváte vzájemně podporující komunitou, kde je prostor pro všechny a každý se cítí přijatý. Vaše schopnost pracovat v týmu a respektovat názory druhých je něčím, čeho si velmi vážíme. Vytváříte prostředí, které je příjemné a podporující nejen pro vás, ale i pro všechny ostatní žáky naší školy.

Chceme také poděkovat za vaši aktivní účast ve školních aktivitách a  projektech.

Díky vám jsme společně mohli uspořádat různé akce, školní výlety a sportovní turnaje. Vaše přítomnost a zapojení v těchto událostech dělá naši školu živou a příjemnou. 

 


Návštěvnost stránek

432995