Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční přání 2023

Vánoční přání 2023

Vánoční kreativita v informatice: žáci II. stupně vytvářejí vánoční přání v programu Canva.

Vánoce jsou obdobím radosti, tvořivosti a sdílení. Naše škola se s radostí ponořuje do vánoční atmosféry a letos máme pro vás zvláštní projekt!

Žáci druhého stupně v hodinách informatiky pracují na vytváření jedinečných vánočních přání v programu Canva.

Co můžete očekávat?

Kreativní práce: Naši žáci mají možnost vyjádřit svou kreativitu a vánoční nadšení prostřednictvím digitálních médií.

Grafické zpracování: Zaměřujeme se na rozvoj dovedností v oblasti grafického zpracování. Žáci se učí pracovat s grafickými nástroji, vylepšují svou schopnost kombinovat barvy, formy a vyjadřují své myšlenky skrze obrázky.

Design: Design hraje klíčovou roli ve vytváření vizuálně atraktivních přání. Žáci se učí základní principy designu a aplikují je ve své vánoční tvorbě. Výsledek? Přání, která nejen oslní vizuálně, ale také přinesou vánoční atmosféru do naší školy.

Proč právě Canva?

Jednoduchost a kvalita: Canva je nástroj, který kombinuje jednoduchost použití s profesionální kvalitou výsledků. Je to ideální platforma pro naše žáky, kteří se seznamují s digitálním designem.

Rozvoj dovedností: Práce v Canva přináší žákům nejen zábavu, ale i příležitost rozvíjet dovednosti, které mohou využít v budoucnosti. Grafický design a digitální kreativita jsou dovednosti, které jsou v dnešní digitální době stále důležitější.

Sdílení radosti vánočního času

Vytvořená přání nebudou pouze uložena na počítačích našich žáků, ale budou také sdílena s ostatními. Tímto způsobem chceme přinést radost a vánoční náladu do celé naší školy.

Připojte se k nám a sledujte, jak naše tvořivé vánoční přání ožívají na obrazovkách!

Máme radost, že můžeme podporovat kreativitu našich žáků a přejeme vám všem radostné a kouzelné Vánoce!

Vaše ZŠ a MŠ náměstí Svornosti Brno.